Po několika neúspěšných pokusech, kdy nám počasí nepřálo, jsme ve středu natřeli komplet všechny lavičky v aleji, u rybníčka, v Orasíně na návsi, pískoviště a zvoničku. Zase jsou jako nové. Tímto moc děkujeme Blance a Jindrovi Pittnerovým za sponzorský dar na nákup Read more…