Děkuji všem za velkou pomoc a za na nás rekordní účast na druhém ročníku pivního Svatováclavského běhu Svatomartinskou alejí! Vše včetně počasí vyšlo na jedničku. V cíli panovala příjemná atmosféra, kterou podpořila skvělá opékaná kýta (díky Petře za tenhle nápad). Read more…